28. märts 2022

Paadirent, veesport ja kalapüük

Kaatrirent

Naudi sõprade head seltskonda ja imeilusat Eestimaa loodust. Pildista vee peegeldusi või vaatle linde. Matka Emajõe Suursoos ning korja seeni või marju kohtades, kus ei ole teistega vaja sammupidada. Kaatrirent Tartus. Kaatrirent Emajõel.

Hind alates 140 eurot 1,5h

Paadirent Tartus 15hp

Rendi paat neljataktilise 15hp mootoriga. Paadi mahutavus on kuni viis inimest. Paat on varustatud ohutusvarustusega, kajaloe, ankru ja ridvahoidjatega. Paadirent Tartus. Paadirent Emajõel. Paadirent Ahja jõel.

Hind alates 45 eurot 24h

Paadirent Ahja jõel 10hj

Rendi paat neljataktilise 10hp mootoriga. Paadi mahutavus on kuni kolm inimest. Paat on varustatud kajaloe, ankru ja ridvahoidjatega. Paadirent Tartus. Paadirent Emajõel. Paadirent Ahja jõel.

Hind alates 60 eurot 24h

SUP laua rent Ahja jõel

SUP lauda on võimalik rentida kaasavõtmiseks või sõitmiseks Ahja jõel ja sellega piirnevatel järvedel. Naudi sõprade head seltskonda ja imeilusat Eestimaa loodust. Pildista vee peegeldusi või vaatle linde. Matka Emajõe Suursoos ning korja seeni või marju kohtades, kus ei ole teistega vaja sammupidada. SUP laua rent Emajõel. SUP laua rent Ahja jõel. SUP laua rent Tartus.

Hind alates 30 eurot 24h

Veelauasõit Ahja jõel

Tunne närvikõdi veelaual, suuskadel või tuubis. Uju ürgsetes kohtades ning sukeldu suurte kalade keskel. Veelauasõit Ahja jõel. Veelauasõit Emajõel. Veelaua rent Tartus. Wakeboarding.

Hind alates 160 eurot 1,5h

Tuubisõit Ahja jõel

Tunne närvikõdi tuubis. Uju ürgsetes kohtades ning sukeldu suurte kalade keskel. Veelauasõit Ahja jõel. Wakeboarding. Tuubisõit.

Hind alates 160 eurot 1,5h

Kalapüük Ahja jõel ja Emajõel

Kaater mahutab kuni seitse reisijat. Püüa uusi kalaliike Eesti liigirikkaimas piirkonnas. Purusta rekordeid ning küsi nõu kogenud kalagiidilt. Kalapüük Emajõel. Kalapüük Ahja jõel. Haugipüük.

Hind alates 100 eurot 1,5h